Visiidid

Tähtsamad visiidid

Hiinasse
november 2018 ettevõtlusminister Rene Tammist Shenzhenis
november 2018 maaeluminister Tarmo Tamm Shanghais ja Pekingis
september 2018 Kersti Kaljulaid Pekingis ja Tianjinis
august 2018 Riigikogu Eesti-Hiina Parlamendirühm Pekingis, Xianis, Lhasas ja Guangzhous
mai 2018 Haridus- ja teadusministeeriumi kantsler Tea Varrak Shenzhenis
aprill 2018 Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantlser Viljar Lubi Pekingis ja Xianis
jaanuar 2018
Riigikogu esimees Eiki Nestor Pekingis
oktoober2017 Kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene Shanghais
september 2017 Kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene Hanghzhous
mai 2017 Riigikogu väliskomisjon Pekingis ja Chongqingis
november 2016 maaeluminister Urmas Kruuse Kunming’is
juuni 2016 väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Liisa Oviir Ningbo’s, Šanghais ja Hangzhous
aprill 2016 kultuuriminister Indrek Saar Pekingis
aprill 2016 maaeluminister Urmas Kruuse Pekingis
november 2015 peaminister Taavi Rõivas Šanghais, Suzhous ja Pekingis
september 2015 maaeluminister Urmas Kruuse Pekingis
jaanuar 2015 välisminister Keit Pentus-Rosimannus Pekingis; avas ka uue saatkonnahoone
juuni 2014 väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling Ningbo’s
mai 2013 kultuuriminister Rein Lang
oktoober 2012 majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Pekingis
september 2012 majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts Pekingis
jaanuar 2011 Riigikogu esimees Ene Ergma Pekingis, Chengdus ja Hong Kongis
oktoober 2010 välisminister Urmas Paet, Šanghais
aprill-mai 2010 välisminister Urmas Paet Šanghais, kohtumine välisminister Yang Jiechi´ga
august 2008 peaminister Andrus Ansip olümpiamängudel, kohtumine peaminister Wen´iga
jaanuar 2007 välisminister Urmas Paet
oktoober 2006 kaitseminister Jürgen Ligi
august 2005 president Arnold Rüütel
oktoober 2004 kultuuriminister Urmas Paet
Eestisse
juuli 2018 Hiina RV Konsultatiivkomitee Väliskomisjon
mai 2017 Hiina inimressursside- ja sotsiaalse kaitse aseminister Zhang Yizhen
aprill 2017 Hiina abipeaminister Zhang Gaoli
oktoober 2016 Hiina abivälisminister Liu Haixing
juuli 2014 Hiina KP Rahvakongressi välisasjade komisjoni delegatsioon eesotsas esinaise Fu Ying’iga
september 2010 Hiina Kommunistliku Partei Keskkomitee Poliitbüroo liige Li Changchun
november 2009 Hiina asepeaminister Zhang Dejiang
oktoober 2006 Hiina Rahva Poliitilise Konsultatiivkonverentsi esimees Jia Qinglin
august 2005 Hiina välisminister Li Zhaoxing